حضور شرکت توسعه فناوری اطلاعات هشت بیت در بیست ‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

hosseini
| shirin hosseini | پیام بگذارید

به گزارش روابط عمومی هشت بیت، در پی همکاری استراتژیک هلدینگ دانش بنیان دانیال موج و پژوهشگاه صنعت نفت کشور، این هلدینگ در نمایشگاه یاد شده حضور جدی دارد. شرکت توسعه فناوری اطلاعات هشت‌بیت دانیال نیز که زیرمجموعه این هلدینگ می‌باشد با محصول ویژه «دوقلوی صنعتی دیجیتال بر بستر متاورس» در نمایشگاه یاد شده و در سالن شماره ۱۰ حضور دارد و تاکنون، غرفه این شرکت، از استقبال خوبی برخوردار بوده است.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه، سالانه با حضور جمع كثیری از شركت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می‌گردد. این نمایشگاه، یکی از مهم‌ترین محل‌های بازاریابی کالاها و خدمات فنی و مهندسی شرکت‌های ایرانی و خارجی فعال در صنعت نفت ایران است و به‌همین دلیل همواره از این نمایشگاه استقبال فراوانی می‌شود. نمایشگاه صنعت نفت بزرگ‌ترین نمایشگاه کشور و بزرگ‌ترین نمایشگاه نفت خاورمیانه است و در بررسی روند حرکت شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، افزایش توانمندی‌ها و ورود این شرکت‌ها به حیطه‌های فتح نشده صنعت نفت به‌وضوح قابل مشاهده است.

این نمایشگاه، جمعه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، جواد اوجی وزیر نفت و جمعی از نمایندگان مجلس و فعالان حوزه نفت و انرژی در نمایشگاه بین‌المللی تهران افتتاح شد و تا پایان وقت روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
  • گاندی 19، پلاک 13
    تهران، ایران

  • تماس : 59175175-021 

  • info@hashtbit.com


© 2022 Hashtbit. All Rights Reserved.