اولین دوره تحول دیجیتال در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی کشور با مشارکت مدیران ارشد

Mrmirzaee
| Mrmirzaee | پیام بگذارید
اولین دوره تحول دیجیتال در صنعت نفت،گاز و پتروشیمی | هشت بیت

شرکت توسعه فناوری اطلاعات هشت بیت دانیال ، به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ دانش بنیان دانیال موج افتخار داشته با بهره گیری از توان نخبگان این هلدینگ در کنار حضور اساتید نامدار و بین المللی، اولین دوره تحول دیجیتال در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور با حضور قریب به ۳۰ نفر از متخصصان و مدیران عالی رتبه صنعت نفت کشور در روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۰ در سالن کنفرانس پژوهشگاه صنعت نفت کشور برگزار کند.
به گزارش روابط عمومی هلدینگ دانش بنیان دانیال موج، همگام با روند سریع تحولات دنیا و ورود فناوری‌های جدید، سازمانهای پژوهشی و دانشگاه‌ها باید دانش خود را به طور مستمر و با سرعت بالا به روز نمایند. در این زمینه یکی از تکنولوژی‌های نوظهور، هوش مصنوعی و تحول دیجیتال است که امروزه مزیت رقابتی کشورها محسوب می‌شود.
هدف از برگزاری این دوره بهره گیری از جدیدترین و کاربردی‌ترین محتوای علم هوش مصنوعی و تحول دیجیتال و دانش برترین متخصصان کشور است، بطوریکه بخشهای مختلف بالادست و پایین‌دست صنعت نفت، انرژی و محیط زیست مجهز به فرآیندهای تحول دیجیتال و هوش مصنوعی شوند تا صنعت نفت بتواند همگام با دیگر صنایع دیجیتال دنیا حرکت کنند.
مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات هشت بیت در اینخصوص افزود: با توجه به اهمیت بالای پیاده‌سازی فناوریهای مبتنی بر انقلاب صنعتی چهارم در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، پژوهشگاه صنعت نفت در راستای ماموریت آینده پژوهی و آینده نگری خود با همکاری دانشگاه علوم، تحقیقات و فناوری و هلدینگ دانیال موج اقدام به برگزاری ” کارگروه تحول دیجیتال ” نموده است تا از این طریق به پیاده سازی فناوری‌های هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء صنعتی، دوقلوی دیجیتال یا همزاد دیجیتال، واقعیت مجازی شتاب بیشتری بخشیده شود.

مرتضی شیخ زاده گفت: لازم به توضیح است که با کمک فناوری‌های مبتنی بر الگوهای داده محور و هوش مصنوعی میتوان از حجم عظیمی از داده‌هایی که در صنعت نفت و گاز کشور وجود دارد برای تولید ثروت، ارتقای بهرهوری و سودآوری بالاتر بهره برد. توجه شود که ارزش دادهها کمتر از ذخایر نفت و گاز کشور نیست و میتوان نهایت استفاده از دادهها را در بهینه‌سازی، پیش‌بینی محصولات نفتی و کاهش آلاینده های زیست محیطی استفاده نمود.

بر همین اساس
BIG DATA
MACHINE LEARNING
ARTIFICAL INTELLIGENCE
DATA PROCESSING
Data Reconciliation
AUGMENTED REALITY
VIRTUAL REALITY
5G
Private Networks
IoT
INDUSTRIAL IoT
DIGITAL TWIN
Digital Transformation in Organization

از محورهای اصلی ارائه شده در این دوره بود که توسط تیمی از متخصصان و نخبگان کشور و بر مبنای جدیدترین متدهای آموزی روز دنیا، ارائه گردید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
  • گاندی 19، پلاک 13
    تهران، ایران

  • تماس : 59175175-021 

  • info@hashtbit.com


© 2022 Hashtbit. All Rights Reserved.